Thief Companion Full

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5,49 TL
  • Boyut 44 MB
  • Version 2.0.8f
  • Dil Türkçe
  • Firma SQUARE ENIX Ltd
Aksiyon ve heyecanlı oyuna hazır ol.

Aksiyon ve heyecan dolu bir oyun karşınız da bir yandan sizi öldürmek isteyen bir düşman var sizin de kendinzi korumanız gerekmekte bu oyun sayesin de hayalleriniz de ki aksiyon oyununa kavuşmuş olacaksınız bu harika ve muhteşem oyun sayesin boş zamanlarınız da sıkılma gibi derdiniz kalmayacak ve istediğiniz her zaman bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Muhteşem görsel efektleri ve harika ses şöleni ile kendinizi oyunun için de hissedeceksiniz ve daha fazla yer görmek için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız bu oyun hem eğlenceli hem de adrenalin dolu siz bir sürü değişik duygular yaşatacak. Muhteşem oyun da kolay menüsü ve anlaşılabilir kurgusuyla hızlı bir şekil de ilerleye bilirsin yapman gereken tek şey harika el  becerilerin ile kendini korumak.

Bu oyun da zor durum da olan kahramanımıza yardım etmelisin hem onu korumuş olacaksın hem de kendin harika vakit geçireceksin. Anneler babalar siz de çocuğunuzun ve kendinizin harika zaman geçirmesini istiyorsanız yapmanız gereken bu aksiyon dolu oyuna sahip olmak ve ailecek heyecanlı vakit geçirmek, eğer siz de farklı bir aksiyon oyunu oynamak istiyorsanız ve oynadığınız diğer oyunlardan sıkıldıysanız yapmanız gereken her türlü cihaza bire bir uyumlu olan bu harika ve bol aksiyon heyecanlı oyuna sahip olmak bunun için indir tuşuna bas.

Daha Fazla Göster
Thief Companion Full indir